O firmie

ABIKORP SP. z o.o. jest firma powstałą w 2009 roku specjalizującą się w budownictwie inżynieryjnym, szczególnie kładąca nacisk na technologie bezwykopowe metoda MIKROTUNELINGU.

Jako jedyna firma w Polsce wykonała rekordowy na skale Europejska rurociąg metodą mikrotunelingu o średnicy zewnętrznej 3270mm z rur GRP i długości przekraczającej 3200m.

Jako pierwsza firma w Europie wykonała przewiert w technologii System 2 o średnicy DN1000 i długości 560m pod Odra.

Dzięki bardzo wysokiej specjalizacji firma jest niezaprzeczalnym liderem wśród spółek działających w branży na rynku polskim i z powodzeniem konkuruje z firmami specjalistycznymi zarówno z UE jak i reszty świata.

Poprzez ciągły rozwój oraz realizację kluczowych dla środowiska kontraktów ABIKORP stał się rozpoznawalną i postrzeganą jako specjalistyczna marką na rynku Polskim posiadającą istotna pozycję w relacjach z inwestorami, konsorcjantami oraz podwykonawcami, jak również solidnym partnerem w relacjach z jednostkami samorządów terytorialnych. ABIKORP jest firmą która wdraża najnowocześniejsze technologie dostępne na rynku oraz realizuje projekty w rekordowo krótkim czasie.

Misja

Misja firmy realizuje się poprzez nieustanny rozwój prowadzonej działalności, przez pozyskiwanie kontraktów od instytucji samorządów terytorialnych, przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji jak również głównych wykonawców jako partner lub podwykonawca. Naszym priorytetem jest dbałość o klienta poprzez zapewnienie najwyższej jakości usług i zamkniecie inwestycji w jak najkrótszym terminie.

Struktura organizacyjna firmy

ZARZĄD

Andrzej Idzik – Prezes Zarządu
Bartosz Idzik – Wiceprezes Zarządu

DZIAŁ INŻYNIERYJNY

Robert Todros – Dyrektor ds. Realizacji Kontraktów, (robert.todros@abikorp.pl)

Monika Trojanowska – Kierownik Robót, (monika.trojanowska@abikorp.pl)

Maciej Laner – Inżynier Budowy, (maciej.laner@abikorp.pl)

Marcin Nadrowski – Inżynier Budowy, (marcin.nadrowski@abikorp.pl

Wojciech Nosidlak – Inżynier Budowy, (wojciech.nosidlak@abikorp.pl)

Marta Pinda – Inżynier Budowy, (marta.pinda@abikorp.pl)

Yevhen Stukalenko – Inżynier Budowy, (yevhen.stukalenko@abikorp.pl)

PRZYGOTOWANIE PRODUKCJI

Jarosław Hakenberg – Kierownik Działu Przygotowania Produkcji (jaroslaw.hakenberg@abikorp.pl)

DZIAŁ TECHNICZNY

Arkadiusz Jakubczak – Kierownik Działu Technicznego (arkadiusz.jakubczak@abikorp.pl)

HUMAN RESOURCES

Martyna Czerniec – Kadry (martyna.czerniec@abikorp.pl)

DZIAŁ KSIEGOWY

AnaVo

SEKRETARIAT

sekretariat@abikorp.pl
tel.: 22 464 84 15
fax.: 22 468 89 01