You are currently viewing Byliśmy srebrnym sponsorem Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2018

Byliśmy srebrnym sponsorem Konferencji „INŻYNIERIA Bezwykopowa” 2018

W dniach 20–22 czerwca w podkrakowskich Tomaszowicach odbyła się XVI Międzynarodowa Konferencja, Wystawa i Pokazy Technologii „INŻYNIERIA Bezwykopowa”. Jak zwykle, braliśmy czynny udział w tym wydarzeniu.
Wydarzenie od lat przyciąga znaczne grono specjalistów z branży bezwykopowej, wodno-kanalizacyjnej, paliwowej, energetycznej oraz innych branż, zainteresowanych wykorzystaniem rozwiązań bezwykopowych zarówno do renowacji, jak i budowy przewodów podziemnych.
Tym razem konferencja została zorganizowana w nowej formule, co przejawiało się m.in. tym, że w programie bardzo dużo miejsca zajęły pokazy technologii, sprzętu czy produktów.
Ponadto w programie wydarzenia znalazło się wiele interesujących wykładów, przeprowadzono kilka dyskusji panelowych i warsztaty. Jak zwykle, zorganizowana została wystawa wewnętrzna i zewnętrzna, dająca firmom możliwość zaprezentowania swojej oferty dla branży, a uczestnikom sposobność zapoznania się z dostępnymi na rynku produktami, technologiami i usługami. Tradycyjnie wręczono też nagrody TYTAN i Tytanowe Laury Inwestora. Na gości czekały również liczne atrakcje w postaci pokazów na żywo oraz konkursów.
Co jeszcze znalazło się w programie konferencji? Zachęcamy do zapoznania się z relacją z wydarzenia, dostępną TUTAJ.
https://inzynieria.com/wpis-branzy/wiadomosci/1/52727,rekordowo-miedzynarodowo-i-bezwykopowo